Taxonomy Tools (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Home
am: ቤት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: view
am: ትይታ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Custom
am: ብጁ
