Taxonomy Tools (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Administration
et: Haldus

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: view
et: näita

en: Overview
et: Ülevaade

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Add term
et: Lisa termin

en: Custom
et: Kohandatud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Order
et: Järjestus

en: Level
et: Tase

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Select
et: Vali

en: Copy
et: Kopeeri

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
et: Aadress '@link_path' on kas vale või sul puudub sellele ligipääs.

en: copy
et: kopeeri

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: Structure
et: Struktuur

en: Weight for added term
et: Lisatud märksõna kaal
