Taxonomy Tools (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Administration
gl: Administración

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: view
gl: vista

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Add term
gl: Engadir termo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Order
gl: Orde

en: Do nothing
gl: Non facer nada.

en: change
gl: cambiar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Copy
gl: Copiar

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
gl: A ruta '@link_path' non é unha ruta válida ou non ten acceso a ela.

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: Save order
gl: Gardar pedido

en: Taxonomy Term
gl: Término de taxonomía

en: Structure
gl: Estrutura

en: Weight for added term
gl: Peso para o termo engadido
