Taxonomy Tools (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Administration
is: Stjórnun

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: view
is: skoða

en: Overview
is: Yfirlit

en: Link
is: Hlekkur

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Add term
is: Bæta við flokkunarorði

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Order
is: Pöntun

en: change
is: breyta

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
is: Slóðin '@link_path' er annað hvort ógild eða þú hefur ekki aðgang að henni.

en: Save order
is: Vista pöntun

en: Structure
is: Uppbygging
