Taxonomy Tools (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (28 entries)

en: Home
no: Hjem

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Cancel
no: Avbryt

en: Administration
no: Administrasjon

en: Taxonomy
no: Taksonomi

en: view
no: vis

en: Overview
no: Oversikt

en: Link
no: Lenke

en: Name
no: Navn

en: edit
no: rediger

en: Vocabularies
no: Vokabularer

en: Add term
no: Legg til term

en: Custom
no: Tilpasset

en: Vocabulary
no: Vokabular

en: redirect
no: Redirigering

en: Redirect
no: Viderekobling

en: Order
no: Rekkefølge

en: Level
no: Nivå

en: Do nothing
no: Ikke gjør noe

en: Select
no: Velg

en: Copy
no: Kopier

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
no: Stien '@link_path' er enten ugyldig, eller du har ikke tilgang til den.

en: User roles
no: Brukerroller

en: Save order
no: Lagre rekkefølge

en: Structure
no: Struktur

en: Weight for added term
no: Vekt for termen som legges til
