Taxonomy Tools (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: view
te: వీక్షించు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: Order
te: క్రమం

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Structure
te: నిర్మాణం
