Taxonomy Tools (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Link
th: ลิงค์

en: edit
th: แก้ไข

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Order
th: เรียงตาม

en: Select
th: เลือก

en: Copy
th: คัดลอก

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
th: ตำแหน่งพาธ '@link_path' ไม่ถูกต้อง หรือคุณยังไม่ได้ หรือ คุณไม่สามารถเข้าถึงได้

en: Save order
th: บันทึกลำดับ

en: Taxonomy Term
th: การจัดหมวดหมู่เนื้อหาด้วยเทอม

en: Structure
th: โครงสร้าง
