TB Blog (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
