TB Blog (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Help
jv: Pitulungan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
