TB Blog (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Top
ug: ئۈستى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
