TB Blog (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
