TB Blog (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Help
mn: Тусламж

en: Top
mn: Дээд

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
