TB Blog (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Top
sk: Navrch

en: Back to Top
sk: Ísť nahor

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
