TB Blog (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Help
sv: Hjälp

en: Top
sv: Överst

en: Back to Top
sv: Tillbaka överst

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Main content
sv: Huvudinnehåll

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Menu bar
sv: Menyrad

en: Panel second column 1
sv: Panel andra kolumn 1

en: Panel second column 2
sv: Panel andra kolumn 2

en: Panel second column 3
sv: Panel andra kolumn 3

en: Panel second column 4
sv: Panel andra kolumn 4
