TB Blog (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Help
te: సహాయం

en: Top
te: పైన

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
