TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: No
af: Nee

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Image
af: Beeld

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Path
af: Pad

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
af: Is jy seker jy wil die %title woordeskat uitwis?
