TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: No
ast: Non

en: Number
ast: Númberu

en: Message
ast: Mensax

en: Image
ast: Imaxe

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Path
ast: Camín
