TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: No
be: Не

en: Number
be: Нумар

en: Message
be: Паведамленне

en: Image
be: Малюнак

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Path
be: Сцежка

en: Random
be: Выпадкова

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
be: Вы насамрэч хочаце выдаліць слоўнік %title?

en: Edit menu link
be: Рэдагаваць спасылку меню
