TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: No
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: Image
bg: Снимка

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Path
bg: Път

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете речника %title?
