TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: No
cs: Ne

en: Number
cs: Číslo

en: Message
cs: Zpráva

en: Image
cs: Obrázek

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Small
cs: Malý

en: Path
cs: Cesta

en: Random
cs: Náhodný

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
cs: Opravdu odstranit slovník %title?

en: CSS Class
cs: CSS třída

en: Edit menu link
cs: Upravit položku menu
