TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: No
cy: Na

en: Number
cy: Rhif

en: Message
cy: Neges

en: Image
cy: Delwedd

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Path
cy: Llwybr

en: Random
cy: Ar hap

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu geirfa %title?
