TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: No
da: Nej

en: Number
da: Antal

en: Message
da: Meddelelse

en: Image
da: Billede

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Small
da: Lille

en: Path
da: Sti

en: Random
da: Tilfældig

en: Slow
da: Langsom

en: Fast
da: Hurtig

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
da: Ønsker du at slette ordforrådet %title?

en: Custom Path
da: Tilpasset sti

en: CSS Class
da: CSS-klasse

en: Custom path
da: Tilpasset sti

en: Edit menu link
da: Redigér menu-link
