TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: No
dz: མེན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ %title རྩ་བསྐྲད་གཏང་ནི་འདི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?
