TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: No
el: Όχι

en: Number
el: Αριθμός

en: Message
el: Μήνυμα

en: Image
el: Εικόνα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Path
el: Διαδρομή

en: Random
el: Τυχαία

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε το λεξιλόγιο %title;

en: Edit menu link
el: Επεξεργασία στοιχείου μενού
