TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: No
eo: Ne

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Image
eo: Bildo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Path
eo: Vojo

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la vortprovizon %title?

en: Edit menu link
eo: Redaktu menuan ligilon
