TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: No
et: Ei

en: Message
et: Teade

en: Image
et: Pilt

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Path
et: Tee

en: Random
et: Juhuslik

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada sõnaraamatu %title?

en: Edit menu link
et: Muuda menüülinki
