TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: No
eu: Ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: Message
eu: Mezua

en: Image
eu: Irudia

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Path
eu: Bide-izena

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Edit menu link
eu: Menuko esteka editatu
