TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: delete
is: strika

en: Delete
is: Strika

en: Actions
is: Gerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: No
is: Nei

en: Message
is: Boð

en: edit
is: broyt

en: Save
is: Goym

en: Default
is: Standard

en: Small
is: Lítið

en: Path
is: Leið

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
is: Er tað heilt vist at tú vilt strika orðasavnið %title?
