TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: No
ka: არა

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Image
ka: სურათი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Small
ka: პატარა

en: Path
ka: გზა

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ ლექსიკონის %title წაშლა?
