TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: No
kk: Жоқ

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Image
kk: Сурет

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Path
kk: Жол

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
kk: Сіз %title сөздігін жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Edit menu link
kk: Меню сілтемесін өңдеу
