TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: No
ku: نەخێر

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: Image
ku: وێنە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی وشەگەلی %title؟
