TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: No
ne: हुँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Path
ne: मार्ग
