TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: No
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: Message
os: Хъусинаг

en: Image
os: Сурæт

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Path
os: Фæндаг
