TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: No
ps: نه

en: Message
ps: پيغام

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Path
ps: يونلور

en: Random
ps: ناټاكلى
