TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: No
pt: Não

en: Number
pt: Número

en: Message
pt: Mensagem

en: Image
pt: Imagem

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: Default
pt: Padrão

en: Small
pt: Pequeno

en: Path
pt: Caminho

en: Random
pt: Aleatório

en: Slow
pt: Devagar

en: Fast
pt: Rápido

en: Animation Speed
pt: Velocidade da animação

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
pt: Você tem certeza que deseja apagar o vocabulário %title?

en: Edit menu link
pt: Editar o link do menu

en: Big
pt: Grande

en: Pause Time
pt: Tempo de pausa
