TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: No
ru: Нет

en: Number
ru: Число

en: Message
ru: Сообщение

en: Image
ru: Изображение

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Small
ru: Маленький

en: Path
ru: Путь

en: Random
ru: Случайно

en: Slow
ru: Медленно

en: Fast
ru: Быстро

en: Animation Speed
ru: Скорость анимации

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
ru: Вы действительно хотите удалить словарь %title?

en: Custom Path
ru: Пользовательский путь

en: CSS Class
ru: CSS Класс

en: Image Size
ru: Размер изображения

en: Custom path
ru: Пользовательский путь

en: Edit menu link
ru: Редактировать ссылку меню

en: Pause Time
ru: Время Паузы
