TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Number
si: අංකය

en: Image
si: රූපය

en: edit
si: සංස්‌කරණය
