TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: No
sk: Nie

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Image
sk: Obrázok

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Path
sk: Cesta

en: Random
sk: Náhodný

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť slovník %title?

en: Edit menu link
sk: Upraviť odkaz menu
