TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: No
tr: Hayır

en: Number
tr: Sayı

en: Message
tr: İleti

en: Image
tr: Resim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Small
tr: Küçük

en: Path
tr: Yol

en: Random
tr: Rastgele

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
tr: %title sözlüğünü silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Edit menu link
tr: Menü bağlantısını düzenle

en: Big
tr: Büyük
