TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: No
uk: Ні

en: Number
uk: Число

en: Message
uk: Повідомлення

en: Image
uk: Зображення

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Small
uk: Мале

en: Path
uk: Шлях

en: Random
uk: Випадково

en: Slow
uk: Повільно

en: Fast
uk: Швидко

en: Animation Speed
uk: Швидкість анімації

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити словник %title?

en: Custom Path
uk: Користувацький шлях

en: CSS Class
uk: Клас CSS

en: Image Size
uk: Розмір зображення

en: Custom path
uk: Власний шлях

en: Edit menu link
uk: Редагувати посилання меню

en: Big
uk: Великий

en: Select Image
uk: Виберіть зображення

en: Start Frame
uk: Початковий кадр
