TB Halloween (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: No
vi: Không

en: Number
vi: Số

en: Message
vi: Thông điệp

en: Image
vi: Ảnh

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Small
vi: Nhỏ

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: Slow
vi: Chậm

en: Fast
vi: Nhanh

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
vi: Bạn có chắc chắn muốn xóa kho từ %title?

en: Edit menu link
vi: Sửa liên kết trên trình đơn
