TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: No
ar: لا

en: Number
ar: رقم

en: Message
ar: الرسالة

en: Image
ar: الصورة

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Path
ar: المسار

en: Random
ar: عشوائي

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
ar: هل أنت متأكد أنك تريد حذف المعجم %title؟

en: Edit menu link
ar: تحرير رابط القائمة
