TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: No
bn: না

en: Message
bn: বার্তা

en: Image
bn: ছবি

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট
