TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: No
bo: མིན

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Image
bo: པར་རིས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
bo: སྤྱི་མིང་%title་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: CSS Class
bo: CSSརིགས།

en: Edit menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས
