TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: No
bs: Ne

en: Number
bs: Broj

en: Message
bs: Poruka

en: Image
bs: Slika

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja
