TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Number
ca: Número

en: Message
ca: Missatge

en: Image
ca: Imatge

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Path
ca: Camí

en: Random
ca: Aleatori

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
ca: Esteu segur de voler suprimir el vocabulari %title?

en: Image Size
ca: Mida de la imatge

en: Edit menu link
ca: Edita l'enllaç de menú
