TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: No
fi: Ei

en: Number
fi: Numero

en: Message
fi: Viesti

en: Image
fi: Kuva

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Small
fi: Pieni

en: Path
fi: Polku

en: Random
fi: Satunnainen

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa sanaston %title?

en: CSS Class
fi: CSS-luokka

en: Edit menu link
fi: Muokkaa valikkolinkkiä
