TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: No
fr: Non

en: Number
fr: Nombre

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Small
fr: Petit

en: Path
fr: Chemin

en: Random
fr: Au hasard

en: Slow
fr: Lent

en: Fast
fr: Rapide

en: Animation Speed
fr: Vitesse de l'animation

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
fr: Êtes-vous sûr de vouloir supprimer le vocabulaire '%title' ?

en: Custom Path
fr: Chemin personnalisé

en: CSS Class
fr: Classe CSS

en: Image Size
fr: Taille de l'image

en: Custom path
fr: Chemin personnalisé

en: Edit menu link
fr: Modifier le lien de menu

en: Big
fr: Grand

en: Closable
fr: Fermable
