TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: No
gu: નહિ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Message
gu: સંદેશ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Path
gu: પાથ
