TB Halloween (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: No
he: לא

en: Number
he: מספר

en: Message
he: הודעה

en: Image
he: תמונה

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: Path
he: מיקום

en: Random
he: אקראי

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
he: האם אתם בטוחים שברצונכם למחוק את המילון %title ?

en: Edit menu link
he: עריכת קישור תפריט
